wtorek, 19 lutego 2013

Żałuję, że nie oglądałem Mam Talent #1 (dubstep included)!I to bynajmniej nie dlatego, że przez długi czas nie wiedziałem kim jest Marcin Wyrostek, ani jak śpiewa Magda Welc. Jakoś nigdy nie czułem szczególnej potrzeby poznawania ich twórczości. Jasne siłą rzeczy stykałem się z nią, jednak nie było to coś co by mnie porwało. Jest jednak jeszcze jedna osoba, którą chciałbym Ci dzisiaj przedstawić, a która też brała udział w tym programie (chociaż będąc precyzyjnym nazywał się on America's Got Talent, a nie Mam Talent)!


Owa miła dla oczu i uszu istotka nazywa się Lindsey Stirling. Pochodzi z USA (Kalifornijskie hrabstwo Orange) i ma zaledwie 26 lat. Ma ogromny talent, a przy tym zachowuje wrodzoną skromność i newinność. Nie skaziły jej komercyjne układy z ogromnymi wytwórniami muzycznymi, przez co jej utwory tworzone z pasją wciąż pozostają darmową treścią internetu.

Oto 5 luźnych myśli, które przyszły mi do głowy podczas słuchania jej muzyki.

1. Skrzypce są super. A w tak cudownej aranżacji są istną poezją dla ucha.                                                                               A jeśli coś nie działa łap link do youtube.com


2. Ma ktoś pożyczyć jakąś grę z The Legend of Zelda? Zagrałbym.

                                                                             A jeśli coś nie działa łap link do youtube.com 


3.  Muzyka, muzyką, ale gust do specjalistów od kręcenia filmów i efektów specjalnych to ona też ma.


                                                                               A jeśli coś nie działa łap link do youtube.com

Przy okazji, dobra robota Peter!

4.  W takiej odsłonie posłucham nawet dubstepu. Brawo Lindsey, nie sądziłem, że komuś się kiedykolwiek uda przekonać mnie do czegokolwiek związanego z tym gatunkiem muzycznym.


                                                                               A jeśli coś nie działa łap link do youtube.com

5. Były gry, są i filmy. A i spektakle teatralne też się znajdą ;)


                                                                               A jeśli coś nie działa łap link do youtube.com

Ogólnie w ramach podsumowania tej notki.... sam nie wiem co napisać. 5 filmików to jak na moje wpisy bardzo dużo. A jak na ten wpis to aż za mało. Chciałbym wstawić je wszystkie, serio post nie byłby za długi, ani nudny. Ale pozostawię coś dla Was. Jeśli jakiś z jej utworów bardzo Ci się spodobał, a ja go tu nie umieściłem, to podlinkuj w komentarzu.

P.S. Lindsey

Obrazek z nagłówka pochodzi z 'We found love', który podobnie jak wszystkie inne utwory Lindsey znajdziecie na jej oficjalnym kanale na youtube.comAutorem wszystkich filmów jest Devin Super Tramp.

2 komentarze:

 1. Tutaj trafiłem właśnie przez Lindsey ;-) Taki z niej epicki bohater, że nieznajomych nawet ściąga :) Graham i Lindsey tworzą razem arcydzieła. Świetny blog i znalazłem tutaj kilka fajnych wątków. Tak dalej!

  pozdrawiam
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy tego typu wpis cieszy mnie niezmiernie i motywuje do dalszego pisania. Pozytywny feedback jaki otrzymuję od osób, które trafiają na bloga daje naprawdę solidnego kopa ;). Zachęcam do regularnego odwiedzania ;)!

   Usuń