Zasady

Chcąc uniknąć potencjalnie niemiłych sytuacji zebrałem w tym miejscu wszystkie zasady (ot taki wyciąg z netykiety), które obowiązują podczas korzystania z bloga. W razie wątpliwości warto tu zajrzeć. 

Zasady komentowania

1. Komentarze podlegają moderacji. Jak Ci się to nie podoba to nie komentuj.
2. Za treść komentarzy odpowiada ich autor.
3. Publikacja komentarza na blogu oznacza, że mogę go wykorzystać w dowolny sposób.  
4. Przeklinanie jest zakazane. Również wykropkowywanie (...) i wygwiazdkowywanie (***). Nie ma od tego wyjątków.
5. Nie obrażamy się wzajemnie. 'Się wzajemnie' to zarówno ja, ty jak i inni użytkownicy bloga
6. Nie toleruję: rasizmu (jak i innych form dyskryminacji), treści 18+, łamania prawa, nawoływania do legalizacji narkotyków, spamu.
7. Flame, trollowanie i dyskusje bez celu będą z pełną stanowczością usuwane. Serio, nie musisz sprawdzać.
8. Zależnie od mojego humoru i stopnia naruszenia regulaminu rozdaję 'w nagrodę'  bany i ostrzeżenia.
9. To czego nie reguluje regulamin, reguluję ja. Lubię precedensy, więc każde wprowadzone w ten sposób rozwiązanie sprowadzi aktualizację tego działu.Prawa autorskie

Wszystkie opublikowane na blogu teksty stanowią moją, czyli autora w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Za wykorzystanie niekomercyjne tekstów pobieram 'opłatę' w postaci linka zwrotnego . Dobrze by też było jakbyś poinformował(a) mnie o takim użyciu mailem. Komercyjne wykorzystanie wymaga co do zasady mojej pisemnej zgody.

Grafiki wykorzystane na blogu pochodzą w większości ze zbiorów własnych i domeny publicznej. Część z nich to losowe wyniki przeszukiwania googli. Jeśli uważasz, że zostały złamane Twoje prawa autorskie napisz - moja w tym głowa, żeby znaleźć sensowne rozwiązanie.

Inne

W związku z nowelizacją ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, mam obowiązek poinformować Cię o wykorzystywaniu plików cookies (ciasteczek) na stronach internetowych. Wchodząc na http://gildiafantasy.blogspot.com/, dobrowolnie godzisz się na pozostawianie mi różnorakich informacji, które chociażby pozwalają mi prowadzić statystyki strony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz