O mnie

Blogerzy nie są anonimowi. Jeśli ich zadaniem jest kształtować opinie muszą działać jawnie. Opinia anonimowego pana X, nie ma znaczenia. Opinia wpływowego blogera, autora Gildii Fantasy ma znaczenie. Toteż i się przedstawię ;)!

Na imię mam Wojtek, ale w blogosferze funkcjonuję raczej jako Azrael. Na chwilę obecną licze sobie 21 wiosen. Urodzilem się na 13 dni przed letnim przesileniem AD 1991 i mieszkam w Warszawie. Na codzień jestem studentem CSSTiRL UW. Przez pół roku studiowałem też za granicą - w Szwedzkim mieście Göteborg.

Z tematyką fantasy związany jestem od bardzo dawna, pierwsze kroki z nią stawiałem, gdy miałem 5 no może 6 lat. Za to w blogosferze jestem raczkującym bobasem. Bloga Gildia Fantasy założyłem na początku lutego 2013.

Staram się poprzez bloga pokazywać całe spectrum tematów związanych ciaśniej, bądź luźniej z fantasy. Ale to nie miejsce na rozmyślania o blogu. Tym zajmuję się w miejscu, przeznaczonym dla nowoprzybyłlych.

Ogólnie drań bez serca, cham i prostak ;).3 komentarze:

 1. Z tym draniem ,chamem i prostakiem to nie prawda. Jest to miły spokojny i wrażliwy chłopak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tu się nie zgodzę :P Może cham i prostak to nie (na tyle go nie znam jeszcze) ale drań jak najbardziej, głownie kiedy odchodzi od czatu bez zapowiedzi, czym nieziemsko mnie irytuje ^ ^ Wojtuś, a dlaczego akurat Azrael? :)
   Vill
   ...

   Usuń
  2. Nick Azrael wymyśliłem bardzo dawno temu (czasy podstawówki, najdalej gimnazjum) i jest to jedna z trzech nazw, obok Jermina i Ravena, pod którymi pojawiam się w sieci. Motywów jakiś szczególnych chyba nie było, a nawet jeśli to ups... zdążyłem zapomnieć ;).

   Usuń