sobota, 9 lutego 2013

Adrian Von Ziegler: Wanderer

Kolejny album z dyskografii Adriana von Zieglera składa się z trzech niezwykle długich (jak na muzyczne utwory) opowieści. Przebrzmiewa w nich głos starego obieżyświata, który opowiada je potomstwu, zebranemu wokół niego. Płomienie cichutko trzaskają w palenisku, obieżyświat wychyla solidny łyk z glinianego kufla i zaczyna opowieść.
To ballada śpiewana przez dęby w głębokim lesie. Opowiada o elfach i ich przepełnionym harmonią codziennym życiu.. O dniu zaczynającym się o rześkim świcie słońca, a kończącym w czeluściach nocy. Wraz z opowieścią przenosimy się do puszcz, kniei i gajów, które istniały od zawsze i będą trwać wiecznie. Potężne drzewa, które tam rosną mają nierzadko tysiące lat i zgromadziły olbrzymią wiedzę przekazywaną przez całe pokolenia ludzi. Są milczącymi świadkami przeszłej, obecnej i przyszłej historii.

 Wszystkie trzy utwory składające się na ten wyjątkowy album zawarte są w poniższej liście:

  1. Morning Dew (21:02) 
  2. Evening Breeze (20:54 ) 
  3. Night Mist (20:11)

 Długość całkowita: 1:02:07

Wszystkie kawałki można przesłuchać, jak również zakupić na oficjalnej stronie Adriana von Zieglera. A teraz wybrany specjalnie dla was utwór, który pozwoli wam, wstępnie zapoznać się z klimatem płyty (choć zachęcam do posłuchania całości). Enjoy!


                                                                                   A jeśli coś nie działa łap link do youtube.com  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz