piątek, 8 listopada 2013

Lindsey Stirling (Twórczość solowa - kompilacja)


Tekst ten ukazuje się nieprzypadkowo jako pierwszy (nie licząc deklaracji powrotu) po dość długiej przerwie. Po pierwsze  nieco ponad miesiąc temu na zaproszenie telewizji TVN, a dokładniej programu Dzień Dobry TVN odwiedziła Polskę i opowiedziała kilka słów o sobie we wspomnianym programie. Całość dostępna tutaj
 


Zważywszy, że jej wizyta zbiegła się w czasie z jej urodzinami reakcja fanów, którzy przyszli na jej spotkanie była dość oczywista. I tu powoli zbliżamy się do sedna sprawy. Otóż w odpowiedzi Lindsey nagrała króciutki filmik, w którym dziękuje fanom, a w którym oprócz podziękowań pojawia się co chyba najważniejsze zapowiedź, że Polska znajdzie się na najbliższej europejskiej trasie koncertowej Lindsey. Wszystkim tym, którym (niestety tak jak ja) opuścili to spotkanie pozostaje więc czekać na następną wizytę. Przy okazji polecam polubić fan page na Facebooku Lindsey Stirling w Polsce. Może gdybym zrobił to wcześniej we wrześniu byłbym we właściwym miejscu. No ale cóż przeszłości nie zmienię.

Gwoli podsumowania powiem (choć zdecydowanie nie chcę zapeszać), że jeśli nie zawiodą moje osobiste kontakty już jutro na blogu pojawi się specjalna niespodzianka dotycząca wizyty w studiu TVN.

Już na prawdę kończąc dodam, że wpis o twórczości wraz z innymi wykonawcami został zaktualizowany o kolejne trzy kawałki, które zostały nagrane w czasie ostatnich kilku miesięcy - zachęcam do przesłuchania.


1. Transcendence

2. Song of the Caged Bird

3. Spontaneous Me

4. Electric Daisy Violin

5. Shadows

6. River Flows in You

7. Zelda Medley

8. On the Floor Take Three

9. Silent Night

10. Celtic Carol

11. Lord of the Rings Medley

12. Crystallize

13. We Found Love

14. Phantom of the Opera

15. Elements

16. Moon Trance

17. Assassin's Creed III

18. What Child is This

19. Song of the Caged Bird

20. My Immortal4 komentarze:

 1. Rewelacja , ta dziewczyna jest jedyna w swoim rodzaju :) Jej videoklipy przyjemne nie tylko dla ucha ale też i dla oka a pasja i energia widoczna na teledyskach jest inspirująca :) Właśnie słucham sobie po kolei wszystkich zamieszczonych utworów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. REWELACJA - UWIELBIAM JĄ :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że nie tylko mnie urzekła swoją muzyką ;).

   Usuń